. . . .
Drukuj

 

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”

Nasza szkoła przyłączyła się do mikołajkowej akcji prezentów dla polskich dzieci, mieszkających na Ukrainie, Białorusi i Litwie. Zbieraliśmy zabawki, artykuły szkolne oraz słodycze. Dary te zostały przekazane, odpowiedzialnej za tę akcję, organizacji w Częstochowie. Wszystkim darczyńcom z całego serca dziękujemy i wiemy, iż okazane dobro do Was powróci.

 

Drukuj

 

Z niemieckim za pan brat.

09 listopada uczniowie klas I i II -III LO brali udział w szkolnym etapie 42 Olimpiady Języka Niemieckiego. Do rozwiązania były zadania obejmujące zakres wiedzy szkoły ponadpodstawowej. Nie było łatwo, ale mamy nadzieję, że sam udział i sprawdzenie swoich umiejętności językowych był ważnym wydarzeniem.

 

Drukuj

Konkurs Poezji Patriotycznej rozstrzygnięty

r 3Jest w każdym naszym słowie,

a słowa są najprostsze -

chleb, mama, dom gościnny,

i Wisła, i Mazowsze.

W mazurku chopinowskim,

i w czarnym węglu Śląska,

i tu, gdzie serce mówi,

że to jest właśnie Polska.

„Twój dom”-W.Chotomska

Takie najpiękniejsze i najprostsze słowa o Ojczyźnie wybrzmiewały 15 listopada w CKZiU w Lublińcu podczas X edycji Powiatowego konkursu recytatorskiego poezji patriotycznej pod honorowym Patronatem Starosty Lublinieckiego -Joachima Smyły. To rocznicowe spotkanie z ojczyźnianą poezją zbiegło się ze 100-leciem Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Czytaj więcej: Konkurs Poezji Patriotycznej rozstrzygnięty

Drukuj

UWAGA !

Uczestnicy KKZ AU.62. i KKZ RL.16. w związku z kończącą się edycją KKZ,                                                        dyrektor CKZ i U w Lublińcu zwraca się z prośbą, o dopełnienie niezbędnych formalności,                                       dot. kursu do dnia 20.11.2018r. ( AU.62.) i 27.11.2018r. ( RL.16. ).

Niedopełnienie wymaganych formalności, skutkować będzie niedopuszczeniem do egzaminu zawodowego.

Drukuj

 

Olimpiada PCK

   Dnia 07.11.2018 roku uczniowie kl. I i II Liceum Ogólnokształcącego brali udział szkolnym etapie XXVII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia - organizowanej przez Zarząd Główny PCK. Pierwsze miejsce w etapie szkolnym zdobyła Emilia Pietruszka oraz Jakub Żurowski, tym samym zakwalifikowali się do etapu rejonowego w Lublińcu, który odbędzie się 13 XII 2018 roku w Miejskim Domu Kultury w godz.10.00-14.00.
                                            Życzymy powodzenia

Czytaj więcej: Olimpiada PCK

Drukuj

            

c 3    Na cmentarzu wojskowym w Lublińcu 11 listopada nasza młodzież i nauczyciele wzięli udział w uroczystościach związanych z obchodami 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Były przemówienia, koncelebrowana Msza Święta polowa, apel poległych i salwy honorowe. Na zakończenie złożenie kwiatów przy grobie poległych w obronie Ojczyzny.
            To była piękna,  patriotyczna uroczystość.

Drukuj

Jeszcze Polska nie zginęła…

l 311 LISTOPADA to dla nas, Polaków, jedna z najważniejszych dat w kalendarzu.

Jest to dzień radosny, w którym wszędzie, gdzie są Polacy, obchodzone jest Narodowe Święto Niepodległości.

Sto lat temu- 11 listopada 1918 r., po 123 latach zaborów, nasz kraj znów pojawił się na mapie Europy. Ponownie mogliśmy cieszyć się Ojczyzną, która przez wiele lat zawłaszczona była przez Rosję, Prusy i Austrię.

Czytaj więcej: Jeszcze Polska nie zginęła…

Drukuj

Udział naszej szkoły w projekcie „Nie chciejcie Ojczyzny, która Was nic nie kosztuje".

001Z przyjemnością pragniemy poinformować, że nasza szkoła brała udział w projekcie „Nie chciejcie Ojczyzny, która Was nic nie kosztuje". Projekt ten składał się z kilku etapów.

W dniu 18 września 2018 przedstawiciel naszej szkoły brał udział w konferencji  naukowej, która miała miejsce na Jasnej Górze. Tematem konferencji były wydarzenia , jakie się rozegrały w Częstochowie w dniu 4 listopada 1918 roku, kiedy to oddział Wojska Polskiego dowodzony przez kpt. Artura Wiśniewskiego wkroczył na Jasną Górę,

Czytaj więcej: Udział naszej szkoły w projekcie „Nie chciejcie Ojczyzny, która Was nic nie kosztuje".

Drukuj

UWAGA !

uczestnicy KKZ OPIEKUN MEDYCZNY w dniu 09.11.2019r.( piątek ) na pierwszych trzech godzinach lekcyjnych,  odbędą się zajęcia z języka migowego.
 

UWAGA !

uczestnicy KKZ TECHNIK RACHUNKOWOŚCI najbliższe zajęcia odbędą się 10.11.2018r. od godz. 8.00
       
               SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Drukuj

Zaproszenie na akademie z okazji rocznicy 11 Listopada-1

Drukuj

UWAGA

zmiana planu dla kursu opiekuna medycznego na zjazd 9-10.11.2018

plan do pobrania

Drukuj

 

Klasa II LO z wizytą w opolskim Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej.

w 2   Dnia 31 października uczennice klasy II uczestniczyły w warsztatach „Englisch ist ein Muss, Deutsch ist dein Plus”. Celem zajęć była odpowiedź na pytanie, dlaczego warto uczyć się języków obcych, w tym niemieckiego? Poruszona została również kwestia stereotypów i uprzedzeń do innych narodowości.

Czytaj więcej: Klasa II LO z wizytą w opolskim Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej.

Drukuj

 

„Straszny” pokaz makijaży

h 5Krwawo, strasznie i śmiesznie - ta niezwykła kombinacja emocji towarzyszyła chyba wszystkim, biorącym udział w jesiennym pokazie makijaży.

29 października, uczniowie naszego liceum, mieli okazję rozwinąć swoje umięjętności w zakresie charakteryzacji. Warsztaty obudziły wśród młodych adeptów tej sztuki pokłady kreatywności, które wykorzystali tworząc tematyczne makijaże.

Czytaj więcej: „Straszny” pokaz makijaży

Drukuj

 Na cmentarzu płomyki złote

i groby w chryzantemach.

Ludzie przyszli tu z myślą o tych,

których już nie ma.

H. Bechler „ Święto zmarłych”

   Od wielu, wielu lat nauczyciele i młodzież naszej szkoły odwiedzają mogiły na cmentarzu Szpitala Neuropsychiatrycznego. Idziemy tam po to, aby wspomnieć tych, którzy tam spoczywają. Szczególnie bliski naszym sercom jest grób pomordowanych przez nazistów dzieci. Ich imion nikt z nas nie zna, są anonimowe- zapalamy lampki, pochylamy głowy, postoimy w zadumie.

Czytaj więcej: Pamiętamy

Drukuj

zzz

Drukuj

 

Uwaga ! kursanci KKZ RL.03.- Rolnik, ( ZMIANA PLANU )

zajęcia z dn. 10.11.18r. (sobota) oraz z dn. 24.11.2018r. (sobota),

zostaną zrealizowane podczas poszczególnych zjazdów.

Drukuj

 

Plan lekcji na poniedziałek 29.10.2018

klasa 1 III LO - pobierz

klasa 2 III LO - pobierz

Drukuj

UWAGA - KONKURS

kBiblioteka szkolna ogłasza konkurs fotograficzny dla wszystkich uczniów naszej szkoły.

Celem jest zachęcanie do czytelnictwa.

Temat : „Z książką mi do twarzy”

Termin składania wydrukowanych zdjęć ( jeden uczestnik może wykonać jedno zdjęcie)

upływa 30 listopada 2018 r.

Bliższe informacje w bibliotece.

Przewidziane nagrody.

Drukuj

 

Nasi laureaci

Dnia 24 października miało miejsce miłe spotkanie na świetlicy szkolnej Pani Dyrektor i uczniów, podczas którego zostały wręczone nagrody i dyplomy uczestnikom konkursów : „ Bieg o Nóż Komandosa”, dendrologicznym „Sekrety drzew” oraz Dyktandzie niepodległościowym „Po polsku o historii” .

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy- będziemy utrwalać sobie Wasze sukcesy spoglądając na gazetkę „Nasi najlepsi”.

Drukuj

 

Miłe podziękowanie

Miło nam poinformować, że słuchacze naszej szkoły, uczęszczający na kierunek masażu, otrzymali podziękowanie od organizatorów „ I LUBECKIEGO BIEGU RÓŻAŃCOWEGO”. Wydarzenie miało miejsce 13 października , a pomysłodawcami było Diecezjalne Sanktuarium Matki Boskiej Lubeckiej. Nasi uczniowie aktywnie włączyli się w tak piękne duchowe i sportowe wydarzenie.

Drukuj

 

Święto Drzewa w CKZiU

03W związku z przypadającymi na październik obchodami Święta Drzewa uczniowie naszego liceum aktywnie włączyli się do ogólnoświatowej Kampanii Miliard Drzew dla Planety, którą w Polsce propaguje od lat Klub ekologiczny Gaja. W ramach wspomnianego programu młodzież z klas licealnych CKZiU posadziła na zielonym terenie przyszkolnym młodą jodłę koreańską i dopisała ją do uruchomionego w związku z akcją zadrzewiania, specjalnego licznika drzew. Mamy nadzieję, że mimo swego egzotycznego pochodzenia, młody iglak dobrze

Czytaj więcej: Święto Drzewa w CKZiU

Drukuj

 

Higienistki Stomatologiczne - Edukatorki

h 8W dniu 16.10.2018 odwiedziły Żłobek Miejski w Lublińcu.Zaprezentowały krótki program o profilaktyce jamy ustnej. Dzieci chętnie brały udział w przygotowanych zabawach,a cel edukacyjny o utrwaleniu zasad higieny jamy ustnej, który sobie wyznaczyły został osiągnięty.
Drukuj

 

UWAGA ! dotyczy kursantów KKZ - w zawodzie - TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH,

kwalifikacja ( AU.62.)   Zjazd V z dn. 2, 3 i 4 listopada 2018r. zostaje odwołany a jego realizacja będzie miała miejsce dn. 16, 17 i 18 listopada 2018r.

Drukuj

 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W CKZIU

den 2Dnia 15 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Były wiersze, piosenki, wspomnienia wielkich pedagogów i kwiaty dla tych obecnych.

Życzenia Pani Dyrektor , nauczycielom i wszystkim pracownikom naszej szkoły złożyli uczniowie klas I i II LO.

  
Drukuj

Bardzo kulturalny czwartek w CKZiU

f 1W ostatnim dniu przed weekendem grupa młodzieży z klasy pierwszej i drugiej naszego liceum wzięła udział w wycieczce do Częstochowy. Głównymi punktami eskapady były dwa wydarzenia kulturalne: spotkanie z muzyką w Filharmonii Częstochowskiej oraz obejrzenie seansu filmowego w multipleksie Galerii Jurajskiej. Pierwsze ze wspomnianych widowisk, zatytułowane Komik w operze, czyli muzyka żartem śpiewana, okazało się być znakomitą inscenizacją z pogranicza koncertu muzycznego i kabaretu.

Czytaj więcej: Bardzo kulturalny czwartek w CKZiU

Drukuj

den

Drukuj

PIĘKNA LEKCJA TOLERANCJI

d 3''Możemy szanować człowieka dlatego, że jest od nas odmienny i możemy go rozumieć, ponieważ jest nam równy.„

Dnia 10 października młodzież naszej szkoły wzięła udział w niezwykłym wydarzeniu, które miało miejsce w MDK w Lublińcu. Spotkanie miało za cel przybliżyć młodym ludziom problemy uzależnień oraz schizofrenii. Było też przepięknie pokazaną lekcją tolerancji dla chorych psychicznie.

Czytaj więcej: PIĘKNA LEKCJA TOLERANCJI

Drukuj

 

DYKTANDO NIEPODLEGŁOŚCIOWE „ PO POLSKU O HISTORII”

Dnia 8 października uczniowie klas licealnych wzięli udział w szkolny etapie ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii”.

Mamy nadzieję , że wszyscy uczestnicy zmagań dostaną się do drugiego etapu. Trzymamy mocno kciuki i czekamy na ogłoszenie wyników.

Drukuj

Uwaga ! kursanci KKZ - Technik rachunkowości AU.36.

Najbliższe zajęcia odbędą się dla Państwa 10.11.2018r. ( sobota o godz.8.00) z obszaru przedmiotów wspólnych.
Zajęcia z obszaru przedmiotów zawodowych, realizowane będą od grudnia 2018r.
Związku z powyższym, nastąpi zmiana planu, dlatego proszę na bieżąco śledzić pojawiające się komunikaty.
Drukuj

NASZE SUKCESY W BIEGU „O NÓŻ KOMANDOSA”

b 6Dnia 5 października odbył się XXII Bieg Przełajowy „O Nóż Komandosa” pod honorowym patronatem Ministra Obrony Narodowej Mariusza Błaszczaka i Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego- ministra Pawła Solocha.

W takim biegu nie mogło zabraknąć reprezentantów naszej szkoły. Klasy III LO im. Z.Religi reprezentowali: Patrycja Gajdzik, Tomek Szraucner i Kuba Grobara. Wszyscy spisali się na medal. Najbliżej podium była Patrycja- zajęła siódme miejsce.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Drukuj

 

UWAGA !

Uczniowie którzy nie uczestniczą w wycieczce w dniu 11 października 2018r.

 

Przychodzą na zajęcia na drugą lekcję zgodnie z następującym planem :

 

Nr lekcji

Godz.

Czwartek 11.10.2018r.

1

8:00- 8:45

-

2

8:50- 9:35

Biologia

3

9:45-10:30

Biologia

4

10:40-11:25

Propedeutyka medycyny

5

11:40-12:25

Zajęcia z doradcą zawodowym

6

12:35-13:20

Zajęcia z pedagogiem

7

13:30-14:15

Religia ( klasa 1) niemiecki ( klasa 2)

8

14:20-15:05

Zajęcia z wychowawcą ( klasa 2)

Drukuj

Odwołane zajęcia w dniach 12 - 13 października

Słuchacze Szkoły Policealnej nr 1 dla Dorosłych im. prof. Zbigniewa Religi uczący się  na kierunkach :
- higienistka stomatologiczna,
- technik masażysta,
- terapeuta zajęciowy.
mają odwołane zajęcia w dniach 12 - 13 października, w ramach  ustalonych dodatkowych dni wolnych, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. poz. 1603).


Słuchacze kwalifikacyjnych kursów zawodowych uczestniczą w zajęciach zgodnie z harmonogramem.

Drukuj

 

Ogłoszenie o egzaminie zawodowym

Uczestnicy KKZ na kierunku - technik rolnik RL.16.

proszeni są o zgłoszenie się do CKZiU w Lublińcu

od dnia 03.1018r. do 06.10.2018r.,

celem odebrania skierowań na praktyki zawodowe oraz o złożenie deklaracji przystąpienia do egzaminu zawodowego w sesji styczeń - luty 2019.

Drukuj

 

Ogłoszenie

Dyrektor CKZiU w Lublińcu, zaprasza słuchaczy szkoły policealnej kierunku

higienistka stomatologiczna i terapia zajęciowa 

na badania lekarskie/profilaktyczne,

które odbędą się dnia 05.10.2018rr. o godz. 17.00 

w CKZiU w Lublińcu.

Drukuj

kkSUKCES JULII I JESSICY W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

kk (2)„Komandosi w Wojsku Polskim na przestrzeni 100 lat”

Miło nam poinformować, iż uczennice Naszej szkoły-III Liceum Ogólnokształcącego im.prof.Z.Religi-Julia Stanchły z klasy I oraz Jessica Korzonek-uczennica klasy II ,zostały Laureatkami XII Ogólnopolskiego konkursu plastycznego –„Komandosi w Wojsku Polskim na przestrzeni 100 lat”. Julia zajęła II miejsce w kategorii szkoły ponadgimnazjalne, natomiast Jessica-miejsce III.

Czytaj więcej: SUKCES JULII I JESSICY W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

Drukuj

UWAGA       ZMIANA PLANÓW  ZAJĘĆ NA KKZ

szczegół w zakładce palny zajęć kursów

Drukuj

III RFDZ plakat 1-1

dyzury Piekary TarnowskieG Lubliniec-1

dyzury Piekary TarnowskieG Lubliniec-1

Drukuj

"Akcja - segregacja"

sprz.swW dniu 21 września b.r. młodzież naszego liceum po raz kolejny wzięła udział w akcji "Sprzątanie Świata". Tegoroczna, jubileuszowa edycja wspomnianego eventu, odbywała się pod hasłem "Akcja - segregacja. 2x więcej, 2x czyściej", a jej głównym celem było propagowanie działań sprzyjających recyklingowi odpadów poprzez ich odpowiednią zbiórkę i selekcję.

Czytaj więcej: "Akcja - segregacja"

Drukuj

 

Pierwsze zajęcia / spotkanie organizacyjne

Dyrektor CKZiU w Lublińcu, uprzejmie zaprasza wszystkich uczestników KKZ na spotkanie rozpoczynające kolejną edycję kursu w roku szkolnym 2018/19. Spotkanie odbędzie się w CKZiU w Lublińcu dn. 28.09.2018r. o godz. 17.00.

 
Związku z powyższym, od dnia 24.09.2018r. na stronie internetowej szkoły w zakładce ( plany zajęć kursów ) będą dostępne terminy zjazdów, jak i plany zajęć przypisane dla danego kursu.

 

Drukuj

„ Kup sobie psa.

s 2To jedyny sposób, abyś mógł nabyć miłość za pieniądze.”

Św. Augustyn

Dnia 17 września klasa I LO była z wizytą w lublinieckim przytulisku dla piesków. Nasza szkoła od lat wspiera podopiecznych schroniska, zbierając karmę oraz organizując kiermasze wielkanocne i bożonarodzeniowe, z których dochód przeznaczany jest na potrzeby zwierząt.

Czytaj więcej: „ Kup sobie psa. To jedyny sposób, abyś mógł nabyć miłość za pieniądze.”

Drukuj

 

Zapraszamy do konkursu

p (2)

szczegóły

Drukuj

 

Ubezpieczenie

W szkole jest możliwość ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży w kwocie 33,58 zł.
Wszystkich chętnych zapraszamy do księgowości codziennie od 8:00 do 15:00.

Drukuj

 

W naszej szkole rusza akcja POMAGANIE PRZEZ UBRANIE.

Zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w zbiórkę używanej odzieży!

Zebrane ubrania będą wysyłane do mniej zamożnych krajów i tam sprzedawane. Zgromadzone w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc dla Hospicjum Prenatalnego w Opolu.

Przyniesioną odzież należy składać w sali numer 7 (obok biblioteki). Powinna być ona czysta i nadająca się do użytku.

Prosimy o pomoc i włączenie się

do akcji.

Nie bójmy się pomagać

 

Drukuj

 

OKAŻ SERCE!!!

Uwaga!

Przez cały rok szkolny

będzie zbierana karma dla piesków z lublinieckiego schroniska-potrzebne są przede wszystkim mięsne puszki. Miejsce zbiórki: pokój nr 7 (I piętro, obok biblioteki)

mgr Kinga Kuś

Drukuj

Plany zajęć i terminy zjazdówstrzalka

dla szkół policealnych i KKZ

znajdują się w zakładkach "PLANY" po prawej stronie

zmiana planu na kierunku Technik Masażysta od 20.09

Drukuj

UWAGA!


ZAPRASZAMY DO COROCZNEJ ZBIÓRKI NAKRĘTEK
I ZUŻYTYCH BATERII.
POMÓŻ POTRZEBUJĄCYM.
CHROŃ ŚRODOWISKO.
PRZYNIESIONE  NAKRĘTKI I BATERIE ZOSTAW
W POKOJU NR 7 ( OBOK BIBLIOTEKI).

                                                               SAMORZĄD.

Drukuj

Mamy samorząd !


Dnia 10 września odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego.
Brały w nich udział samorządy klas I i II LO.
 W wyniku głosowania przewodniczącą została Patrycja Gajdzik (kl.IILO),

zastępcą Dawid Kwapik – Ratajszczak (kl.ILO),

skarbnikiem Wanessa Dobrzańska (kl.IILO)

oraz sekretarzem Martyna Kozinska (kl.ILO).
Gratulujemy, życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za pomyślne rządy.

Drukuj

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018-19

rr 10Nadszedł ten dzień -  koniec wakacji , początek nauki. W dniu 03.09.2018r. odbyła się uroczysta akademia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego przygotowana przez klasę II. Pani Dyrektor szczególnie serdecznie powitała uczniów klasy I, III LO i życzyła wszystkim udanego  i owocnego roku szkolnego, wielu sukcesów i satysfakcji.  Uczniowie klasy II otrzymali dyplomy i podziękowania za udział w roku szkolnym 2017/2018 w wolontariacie w lublinieckim przedszkolu „Bajkolandia”.
W części artystycznej oprócz wierszy oraz słów skierowanych do uczniów oraz nauczycieli, dotyczących sukcesów w nowym roku szkolnym, nie zapomniano również upamiętnić  79 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej.

Drukuj

Szkoła na 100 %

Dyrektor CKZiU w Lublińcu wraz z Gronem Pedagogicznym,

ma ogromną przyjemność i zaszczyt,

podzielić się wielkim sukcesem szkoły,

związanym z 100 % zdawalnością egzaminu zawodowego

w sesji 183 w zawodach :

* opiekun medyczny

* technik farmaceutyczny

* technik prac biurowych

* rolnik

Dyrektor gratuluje i życzy dalszych tak wielkich osiągnięć wszystkim absolwentom

oraz wspaniałej kadrze nauczycieli,

których mądrość życiowa i zawodowa,

pozwoliła na wydanie tak cudownych ,, owoców ,, .

GRATULUJE !!!!!

Drukuj

Rozpoczęcie roku szkolnego

III Liceum Ogólnokształcące dla młodzieży 3 września godzina 8:30

 

Higienistka Stomatologiczna I zjazd 5-7-8 września godzina 15:30

Terapia zajęciowa I zjazd 6-7 września godzina 15:30, 8 września godzina 8:00

BHP I zjazd 7 września godzina 15:30, 8 września godzina 8:00

Technik masażysta I zjazd 6-7 września godzina 15:30, 8 września godzina 8:00

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych 8-9 września godzina 8:00

Drukuj

UWAGA !!! Uczniowie i absolwenci szkół

Wyniki egzaminu oraz świadectwa potwierdzające kwalifikację w zawodzie będą do odbioru w CKZ i U w Lublińcu w dniu 31 sierpnia2018 r. (piątek) od godz. 12.00

  • Absolwenci szkół, którzy po raz kolejny przystąpili do egzaminu w sesji czerwiec - lipiec 2018 r., zgłaszają się po odbiór wyników i świadectw do szkoły, w której zdawali część pisemną egzaminu.

  • W przypadku gdy absolwent zdawał wyłącznie część praktyczną egzaminu zawodowego– zgłasza się do szkoły lub placówki, w której zdawał część praktyczną.


Absolwenci kursów kwalifikacyjnych

Osoby, które przystąpiły do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie na podstawie ukończenia kursów kwalifikacyjnych mogą odebrać wyniki oraz świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie osobiściew siedzibie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Jaworznie, ul. Mickiewicza 4 od dnia 31 sierpnia 2018 r.


31 sierpnia 2018 r. (piątek) wydawanie wyników i świadectw odbywać się będzie w godz. 7.30 – 16.00.

Od 3 września wyniki i świadectwa będą wydawane codziennie (w poniedziałki, środy i piątki) w godz. 8.00-15.00.


Ze względu na ochronę Państwa danych osobowych OKE w Jaworznie nie udziela informacji o wynikach egzaminu telefonicznie         lub pocztą elektroniczną (e-mailem).

Na pisemny wniosek zdającego wyniki i świadectwa zostaną wysłane pod wskazany adres przesyłką poleconą.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 UWAGA !!!
 
loginy i hasła do internetowego serwisu z wynikami egzaminu zawodowego potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie po sesji czerwiec - lipiec 2018 do odbioru w CKZiU w Lublińcu.
Wyniki zostaną udostępnione na stronie www.oke.jaworzno.pl w zakładce serwisy w dniu ogłoszenia wyników.
Drukuj

W związku z poszukiwaniem pracowników w sektorze medycznym,

CKZiU  prowadzi rekrutację na kwalifikacyjne kursy zawodowe w zawodzie opiekun medyczny.

Rekrutacja trwa do 15 września

 plakat-1

Drukuj

Uwaga  Spotkanie Organizacyjne!

dla kandydatów do

Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych,

Szkół Policealnych dla Dorosłych

oraz Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych

odbędzie się 20 sierpnia o godzinie 16:30

w świetlicy CKZiU

Drukuj

 

W okresie wakacyjny sekeretariat czynny:

od 2.07 do 31.08

poniedziałek 8:00 - 16:00

woterk         8:00 - 16:00

środa          8:00 - 16:00

czwartek     9:00 - 17:00

piątek         8:00 - 16:00

Prawa autorskie

Obecnie na stronie jest:

Odwiedza nas 183 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka strony

Copyright 2011 Wiadomości PL. Custom Footer text
Joomla templates 1.7 by Hostgator