. . . .
Drukuj

Maraton filmowy 1

W nocy z 29 na 30 września w naszym Centrum miał miejsce maraton filmowy przygotowany z inicjatywy uczniów klasy I LO. Spotkanie miłośników kina rozpoczęło się o godzinie 21.00 w piątek i trwało aż do świtu następnego dnia. Widownia zebrana na szkolnej świetlicy nie zasiadła przed ekranem, lecz ze względu na charakter imprezy przyjęła pozycję horyzontalną wykorzystując przyniesione z sali gimnastycznej materace.

Część uczniów zaopatrzyła się też w koce oraz poduszki na wypadek ataku senności. W chwili, gdy zgaszono światła i rozpoczęła się projekcja pierwszego obrazu, wszyscy zebrani poczuli dreszcz emocji. Przytulna za dnia świetlica szkolna zyskała aurę grozy i niesamowitości, a z ekranu powiało prawdziwą dzikością i sennym koszmarem. Przerażające sceny oraz rosnący strach trzymały wszystkich w napięciu do ostatnich kadrów. Większość widzów uległa magii płynącej z ekranu i obejrzała wszystkie produkcje dosłownie bez zmrużenia oka. Okazało się przy tym, że wspólne oglądanie filmów w gronie rówieśników jest zdecydowanie większą atrakcją niż samotne ich śledzenie w telewizorze.

Dzięki zapałowi i oddaniu uczniów, pierwszy w bieżącym roku szkolnym maraton filmowy wywołał wiele pozytywnych emocji i był udaną oraz wartą powtórzenia imprezą.

Organizatorzy pragną podziękować wszystkim zaangażowanym w realizację przedsięwzięcia, a w szczególności pani Katarzynie Dworok, dyrektor naszego Centrum, która od początku gorąco wspierała inicjatorów maratonu i udostępniła środki na zakup poczęstunku dla widowni.

Prawa autorskie

Obecnie na stronie jest:

Odwiedza nas 127 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka strony

Copyright 2011 Maraton filmowy 1. Custom Footer text
Joomla templates 1.7 by Hostgator