. . . .
Drukuj

 

„ Obcując z kotem, człowiek ryzykuje jedynie to, że stanie się wewnętrznie bogatszy”.

Colette

ks 39W dniach 21-24.11.2017 uczennice III klasy cukierniczek, przebywające w CKZiU na kursie teoretycznego dokształcania młodocianych pracowników, zorganizowały piękną akcję na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Bezdomnym Kotom „Felis”, działającym w Lublińcu.

Dziewczyny same wysprzątały kawiarenkę, upiekły pyszne ciasta, przygotowały smaczne desery i częstowały nimi koleżanki i kolegów oraz nauczycieli i pracowników CKZiU, licząc na wolne datki.Włączyły się w ten sposób w działalność statutową stowarzyszenia, które promuje humanitarne traktowanie zwierząt i namawia do adopcji kotów. Dziewczyny , na co dzień uczące się w ZSZ, potrafiły odnaleźć się w naszej szkole i pokazać, że dobro można szerzyć wszędzie.

A my pamiętajmy, że : „ koty dodają energii, prowokują do śmiechu, wspaniale nadają się do przytulania, niemal zawsze są co najmniej śliczne, a czasami wręcz piękne” ( Roger Caras ).

Bardzo Wam za tak piękną postawę dziękujemy i wraz z Wami zachęcamy do pomocy bezdomnym kotom, zwłaszcza teraz, kiedy za oknem jesienna plucha.

Prawa autorskie

Obecnie na stronie jest:

Odwiedza nas 93 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka strony

Copyright 2011 kiermasz słodkości. Custom Footer text
Joomla templates 1.7 by Hostgator