. . . .
Drukuj

 

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych zakończony!

e 1Ponad 200 uczniów szkół Powiatu Lublinieckiego uczestniczyło od 27 do 30 listopada w - zorganizowanym przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lublińcu - projekcie “Poznaj siebie - zostań zawodowcem” w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych.

Uczniowie trzecich klas gmnazjum wzięli udział w zajęciach z planowania kariery oraz zostali przebadani testami, określającymi ich predyspozycje zawodowe. Następnie, zgodnie ze swoimi predyspozycjami, wzięli udział w warsztatach, przeprowadzonych w pracowniach umiejętności zawodowych, obejmujących sześć obszarów: umiejętności społecznych, naukowo - badawczych, technicznych, administracyjnych, przedsiębiorczych i artystycznych.

Tegoroczni maturzyści mieli natomiast możliwość udziału w warsztatach coachingowych, pozwalających im zrozumieć i zaplanować swoją przyszłość oraz sprawdzić swoje predyspozycje zawowdowe.

Organizatorzy pragną podziękować wszystkim, którzy włączyli się w pomoc w organizacji Tygodnia... a także szkołom, które zaszczyciły nas swoją obecnością.

Prawa autorskie

Obecnie na stronie jest:

Odwiedza nas 94 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka strony

Copyright 2011 Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych zakończony!. Custom Footer text
Joomla templates 1.7 by Hostgator