. . . .
Drukuj

 

Do wszystkich zainteresowanych pomocą podopiecznym lublinieckiego schroniska

W dniach 12 grudnia oraz 16 grudnia (wtorek i sobota )

zostanie zorganizowanyw naszej szkole

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Celem przedsięwzięcia będzie pozyskanie środków na pomoc dla porzuconych psów przebywających w lublinieckim schronisku (zakup jedzenia, środków czystości, misek, smyczy, obroży, nowych bud, koców, itp.). Pod opieką znajdują się psy porzucone, bezdomne oraz odebrane interwencyjnie - są to zwierzęta najczęściej wymagające natychmiastowej opieki weterynaryjnej, leczenia, socjalizacji. Są one dokarmiane, sterylizowane, socjalizowane i prowadzona jest kampania adopcyjna. Zwierzęta niemające szans na przeżycie w warunkach schroniskowych i stare nierokujące nadziei na adopcje – umieszczane są w hotelikach i domach tymczasowych, gdzie otrzymują niezbędną opiekę weterynaryjną i namiastkę domu.

W czasie trwania kiermaszu będzie można zakupić okolicznościowe kartki świąteczne o tematyce bożonarodzeniowej oraz ozdoby świąteczne, wykonane przez uczniów i słuchaczy naszej szkoły. Wszystkie zakupione rzeczy, będą dokładnie skatalogowane i wycenione przez specjalną komisję złożoną z nauczycieli

i uczniów, a zgromadzone tą drogą środki pieniężne zostaną przeznaczone na konto Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt OTOZ "ANIMALS" Inspektorat w Lublińcu, pod którego opieką znajduje się schronisko. Dodatkowo można indywidualnie wesprzeć schronisko, wpłacając dowolną kwotę na konto

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ "ANIMALS"Inspektorat w Lublińcu nr konta 35 8457 0008 2006 0081 7813 0001

 

 

 

 

Prawa autorskie

Obecnie na stronie jest:

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka strony

Copyright 2011 Do wszystkich zainteresowanych pomocą podopiecznym lublinieckiego schroniska. Custom Footer text
Joomla templates 1.7 by Hostgator