. . . .
Drukuj

 

„Nie chciejcie ojczyzny, która Was nic nie kosztuje”.

03W dniu 21 listopada 2018 roku. Przedstawiciele naszej szkoły brali udział w uroczystym podsumowaniu projektu „Nie chciejcie ojczyzny, która Was nic nie kosztuje”.
Podczas konferencji, która odbyła się w sali im. Jana Pawła II na Jasnej Górze, zaprezentowano materiał filmowy prezentujący skrót wszystkich wydarzeń przeprowadzonych w ramach projektu (zdobienie przez uczniów czapek „Maciejówek”,

przemarsz w uroczystym korowodzie na Jasną Górę w dniu 4 listopada 2018 roku, wywieszenie 100-metrowej flagi na wieży Jasnogórskiego klasztoru, piknik patriotyczny, wpisy do ksiąg pamiątkowych oraz konferencję naukową, która miała miejsce we wtorek 18 września).
Następnie przedstawiciele szkół zaprezentowali czapki przyozdobione przez uczniów. Po tym nastąpiło uroczyste podziękowanie wszystkim osobom, które brały udział w koordynowaniu całego projektu (m.in. przedstawicielom: policji, straży pożarnej, NSZZ Solidarności, Śląskiego Kuratorium Oświaty, przedstawicielom szkół). Na koniec odbył się pokaz mody p.t. „Niepodległa 2018”, przygotowany przez Technikum przemysłu mody.

Prawa autorskie

Obecnie na stronie jest:

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka strony

Copyright 2011 „Nie chciejcie ojczyzny, która Was nic nie kosztuje”.. Custom Footer text
Joomla templates 1.7 by Hostgator