. . . .
Drukuj

 

Poetycka Wigilia

06„ Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy,

Jest taki dzień, w którym gasną wszystkie spory.

Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich.

Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski.”

W naszej szkole był już taki ciepły, choć grudniowy dzień, kiedy to uczniowie klasy I i II LO zaprosili na poetycką Wigilię Rodziców, Panią Dyrektor, grono pedagogiczne, pracowników szkoły oraz koleżanki i kolegów. Świąteczne dekoracje, choinka, nakryty białym obrusem stół, na nim opłatek, pierniki upieczone przez klasę terapii zajęciowej ( serdeczne podziękowania), dodatkowe nakrycie- to tradycje związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Nie mogło ich zabraknąć na naszym spotkaniu. Były także piękne, wzruszające, pełne refleksji wiersze, kolędy i pastorałki.

Mamy nadzieję, że to poetyckie, świąteczne spotkanie pozwoliła nam wszystkim oderwać się od rzeczywistości, nabrać dystansu do tego co wokół i poczuć, co w życiu jest ważne- bliskość rodziny, ciepło, miłość, dobroć, wzajemny szacunek, uśmiech.

Prosimy przyjąć jeszcze raz życzenia nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, piękna poezji i muzyki, odpoczynku, zwolnienia oddechu, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem, wspomnieniami i bliskością rodziny.

Wesołych Świąt.

Prawa autorskie

Obecnie na stronie jest:

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka strony

Copyright 2011 Poetycka Wigilia. Custom Footer text
Joomla templates 1.7 by Hostgator