. . . .
Drukuj

 

Gala rozdania nagród

W czwartek 31 stycznia w świetlicy naszej szkoły miała miejsce uroczystość wręczenia nagród i dyplomów przyznanych uczniom biorącym udział w konkursach ogólnopolskich oraz wewnątrzszkolnych. Galę poprowadziła Dyrektor Centrum, pani Katarzyna Dworok. Jako pierwsze otrzymały swoje nagrody laureatki Szkolnego Bożenarodzeniowego Dyktanda z Języka Niemieckiego: zwyciężczyni Agata Stachura oraz Patrycja Gajdzik i Wiktoria Frejno, które zajęły odpowiednio drugie i trzecie miejsce.

Kolejnymi nagrodzonymi osobami byli uczniowie uczestniczący w Ogólnopolskim Konkursie Recenzenckim zorganizowanym przez sieć księgarską TAK Czytam. Wyróżnienia i nagrody książkowe otrzymały za swoje recenzje Martyna Kozińska oraz Patrycja Gajdzik i Jessica Korzonek.

W dalszej części gali Pani Dyrektor wręczyła dyplomy i nagrody uczestnikom szkolnego konkursu "Być albo nie być, czyli wiele hałasu o Hamleta" oraz autorom najciekawszych kreacji postaci szekspirowskich. Laureatkami quizu na temat Hamleta były: Laura Kempa - zdobywczyni pierwszego miejsca oraz Martyna Kozińska na miejscu drugim i Katarzyna Szejok, której przypadło miejsce trzecie. Dodatkowo nagrodzone zostały też Jessica Korzonek i Ania Kołek za najciekawsze wizje bohaterów szekspirowskich.

Galę rozdania nagród zakończyła Dyrektor Centrum, pani Katarzyna Dworok, dziękując wszystkim za aktywną postawę i zaangażowanie w życie szkoły.

Prawa autorskie

Obecnie na stronie jest:

Odwiedza nas 113 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka strony

Copyright 2011 Gala rozdania nagród. Custom Footer text
Joomla templates 1.7 by Hostgator