. . . .
Drukuj

 

Warsztaty umiejętności zawodowych już za nami!

w 1Po raz kolejny nasza szkoła zorganizowała tematyczne warsztaty kompetencji zawodowych dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych i klas trzecich gimnazjów.

Wybór dalszego kierunku kształcenia nie jest łatwy, dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom młodzieży, kończącej szkoły podstawowe i gimnazja Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego zorganizowało warsztaty, podczas których uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje predyspozycje do wykonywania jednego z zawodów, wchodzącego w profile kształcenia, oferowane przez naszą szkołę.

W projekcie wzięło udział 240 osób uczestnicząc w ciągu czterech dni w jednym z trzech warsztatów tematycznych.

Pierwszy z warsztatów skierowany był dla uczniów, zainteresowanych tematyką kosmetologii. Podczas zajęć uczestnicy poznali tajniki wykonywania makijażu karnawałowego. Wykonane makijaże zostały zaprezentowane podczas pokazu na zakończenie wszystkich warsztatów.

Drugi warsztat dotyczył zainteresowań medycznych. Uczniowie, podczas zajęć, pracowali na żywych tkankach i organach, prowadząc badania histologiczne i organoleptyczne w zakresie cytologii, histologii i mikrobiologii organizmów żywych.

Trzeci z warsztatów dotyczył kształtowania umiejętności kreatywnego myślenia i skierowany był do osób, zainteresowanych zawodem technika reklamy.

Wszystkim uczniom i pracownikom szkoły, zaangażowanym w przeprowadzenie warsztatów serdecznie dziękujemy.

Prawa autorskie

Obecnie na stronie jest:

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka strony

Copyright 2011 Warsztaty umiejętności zawodowych już za nami!. Custom Footer text
Joomla templates 1.7 by Hostgator