. . . .
Drukuj

Drodzy Gimnazjaliści!

Przed Wami trudna decyzja - wybór szkoły, w której spędzicie następne trzy lata swojego życia. Chcielibyśmy pomóc Wam w dokonaniu wyboru, zapraszając do naszego liceum. Jaki powinien być absolwent liceum? Odpowiedź jest prosta: musi myśleć krytycznie, mieć wiedzę teoretyczną i umieć wykorzystać ją na maturze. Do tego powinien doskonale znać się na komputerze i swobodnie porozumiewać w języku obcym. Wyżej wymienionych umiejętności nabędziecie w III Liceum Ogólnokształcącym in. prof. Zbigniewa Religi w Lublińcu, które proponuje wam klasę profilowaną  medyczno - kosmetyczną. 

Gimnazjaliści!

Jeśli chcecie realizować własne zainteresowania i rozwijać zdolności - zapraszam do "Medyka". Możecie tu zdobyć  wykształcenie i miło spędzić uczniowskie lata.

Dyrektor CKZiU

 

 III Liceum Ogólnokształcącym im. prof. Zbigniewa Religi w Lublińcu w roku szkolnym 2017/18

zaprasza do klasy medyczno - kosmetycznej.

Klasa liceum o umownej nazwie medyczno - kosmetyczna (liceum z zawodem i maturą):

Liceum medyczno - kosmetyczne daje unikalną możliwość zdobycia wykształcenia średniego oraz możliwość uzyskania kwalifikacji z zakresu n/w zawodów:

  • technik usług kosmetycznych (zajęcia z zakresu wizażu  i pielęgnacji twarzy lub zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających ciała oraz stylizacji paznokci)
  • opiekun medyczny ( zajęcia z zakresu pielęgnacji i opieki nad osobą starszą oraz nad osobą chorą i niesamodzielną)

Zajęcia specjalizacyjne odbywać się będą w szkolnych pracowniach zawodowych wyposażonych w specjalistyczny medyczny   i kosmetyczny sprzęt i urządzenia. Uczniowie będą mieli również możliwość odbycia praktyk zawodowych na terenie placówek medycznych, opiekuńczych, spa, gabinetach kosmetycznych oraz gabinetach medycyny estetycznej.

Uwaga

Wybór zawodu jest nieobowiązkowy.

 

Prawa autorskie

Obecnie na stronie jest:

Odwiedza nas 252 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka strony

Copyright 2011 III Liceum Ogólnokształcące dla młodzieży. Custom Footer text
Joomla templates 1.7 by Hostgator