. . . .
Drukuj

O szkole

Celem działalności III Liceum Ogólnokształcącego im. prof. Zbigniewa Religi oraz Technikum nr 5 jest połączenie nauczania, zgodnego z podstawą programową oraz alternatywnego spojrzenia na naukę. Chcemy wykształcić u naszych uczniów - przede wszystkim - umiejętności, które są niezbędne do sprawnego i mądrego poruszania się w wielu obszarach życia zawodowego i osobistego. Kładziemy nacisk na efektywne sposoby kształcenia poprzez rozwijanie zdolności poznawczych, takich jak: pamięć, uwaga i twórczość. Każdy uczeń jest dla nas kimś wyjątkowym, dlatego staramy się wspierać go we wszechstronnym rozwoju.

Czytaj więcej: o szkole

Drukuj


III Liceum Ogólnokształcące im. prof. Zbigniewa Religi

Klasa medyczno - psychologiczna

Przedmioty w zakresie rozszerzonym:

Język obcy

Bilogia

Chemia

Propozycja stworzenia klasy medyczno - psychologicznej, powstała jako odpwiedź na zapotrzebowanie rozwijających się koncepcji, ujęcia człowieka w sposób holistyczny, podkreślając wzajemne oddziaływanie sfery psychicznej i fizycznej, tak bardzo obecnej w nowych teoriach nauk o zdrowiu.

Czytaj więcej: LO

Drukuj


Technikum nr 5

Technik organizacji reklamy

Rozszerzenia:

Język obcy

Geografia

Wiedza o społeczeństwie

Najnowsze dane, prognozujące popyt na zatrudnienie w Polsce w najbliższych latach, wykazują, iż największy wzrost wystąpi m.in. w grupie specjalistów do spraw sprzedaży, marketingu i public relations w tym specjalistów, zajmujących się reklamą. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom aktualnego rynku pracy, uruchamiamy nabór do klasy, kształcącej w zawodzie technika organizacji reklamy.

Czytaj więcej: Technikum

Prawa autorskie

Obecnie na stronie jest:

Odwiedza nas 105 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka strony

Copyright 2011 Kierunki kształcenia dla młodzieży. Custom Footer text
Joomla templates 1.7 by Hostgator