. . . .
Drukuj


Technikum nr 5

Technik organizacji reklamy

Rozszerzenia:

Język obcy

Geografia

Wiedza o społeczeństwie

Najnowsze dane, prognozujące popyt na zatrudnienie w Polsce w najbliższych latach, wykazują, iż największy wzrost wystąpi m.in. w grupie specjalistów do spraw sprzedaży, marketingu i public relations w tym specjalistów, zajmujących się reklamą. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom aktualnego rynku pracy, uruchamiamy nabór do klasy, kształcącej w zawodzie technika organizacji reklamy.

Uczeń, po zakończeniu nauki, zdobywa dwie kwalifikacje: sprzedaż produktów i usług reklamowych oraz organizacja i prowadzenie kampanii reklamowych. Przedmioty obowiązkowe będą dotyczyć prowadzenia i sprzedaży usług reklamowych, tworzenia przekazów reklamowych, projektowania reklam, tworzenia planów medialnych oraz badania skuteczności reklam. Oferujemy także pakiet zajęć dodatkowych, wspomagających kształcone w tym zawodzie kwalifikacje. Uczniowie będą mogli skorzystać m.in. z treningu kreatywności, warsztatów budowania marki i autoprezentacji, treningu komunikacji interpersonalnej, warsztatu negocjacji, warsztatu technik skutecznej sprzedaży oraz warsztatów artystycznych. Zajęcia prowadzone będą przez praktyków, którzy na co dzień zajmują się reklamą oraz trenerów, specjalizujących się w szkoleniach biznesowych.

Nasi absolwenci będą wykwalifikowanymi specjalistami sprzedaży usług reklamowych i tworzenia kampanii reklamowych. Nauka w naszej szkole przygotowuje zarówno do podjęcia pracy jak również do dalszego kształcenia na uczelniach wyższych.

Zapraszamy osoby kreatywne o zainteresowaniach artystycznych (plastycznych), przedsiębiorczych, społecznych, usługowych.

Prawa autorskie

Obecnie na stronie jest:

Odwiedza nas 105 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka strony

Copyright 2011 Technikum nr 5 . Custom Footer text
Joomla templates 1.7 by Hostgator