Logo CKZiU w Lublińcu

SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z JĘZYKA POLSKIEGO!!!

Uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego im. prof. Z. Religi, już po raz kolejny, wzięli udział w Ogólnopolskim  Konkursie z Języka Polskiego- MULTITEST.

Uczestnicy konkursu  rozwiązywali testy wielokrotnego wyboru z zakresu literatury oraz nauki o języku o zróżnicowanym stopniu trudności i ciekawej formule.

Nasi Uczniowie bardzo dobrze poradzili sobie z zadaniami konkursowymi, zdobywając wysokie lokaty. 

Z przyjemnością informuję, iż w gronie osób WYRÓŻNIONYCH znalazło się aż 5 Uczniów Naszej Szkoły:

Hanna Pawłowicz- 11. MIEJSCE W KRAJU (DYPLOM WYRÓŻNIENIA),

Małgorzata Maślanka, Roksana Sopa, Maja Nitkowska- 13. MIEJSCE W KRAJU (DYPLOM WYRÓŻNIENIA),

Anna Horbowicz- 15. MIEJSCE W KRAJU (DYPLOM WYRÓŻNIENIA).

Z kolei Wiktoria Kubiś i Iga Wywiał- zajęły bardzo wysokie- 19. MIEJSCE W KRAJU (DYPLOM UZNANIA).

Pozostali Uczestnicy zmagań konkursowych również uplasowali się w rankingu na wysokich pozycjach: Nadia Ostrowska- MIEJSCE 22., Lia Wełyczko- MIEJSCE 23., Malwina Jośko, Małgorzata Janas, Zuzanna Chęcińska, Wioleta Masoń, Paulina Berbesz, Zuzanna Czura- MIEJSCE 25. Natomiast Marta Podbioł i Maja Drela zajęły MIEJSCE 27.

Dziękuję bardzo za Wasze zaangażowanie- BRAWO WY!!!

Gratuluję tak wysokich lokat na szczeblu ogólnopolskim- to duży sukces i wyróżnienie.

mgr Anna Klimowicz

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności