Logo CKZiU w Lublińcu

Święto Niepodległości

W piątek 7 listopada uczniowie III LO, przyozdobieni w akcenty patriotyczne, wzięli udział w akcji "Szkoła do hymnu". O godzinie 11:11 wspólnie odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego a potem klasa 4 mp wyświetliła prezentację przedstawiającą rys historyczny na temat Święta Niepodległości.

Galeria zdjęć

1 2 3 4 5
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności