Logo CKZiU w Lublińcu

UDANY WYJAZD DO OPOLA

W dniu 05.12.2025 r. Uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego im. prof. Z. Religi, pod opieką Pani Agnieszki Grabas, Pani Anny Klimowicz, Pani Kingi Kuś, Pana Tomasza Maniury oraz Pana Wiesława Szuty, wybrali się do Opola na mikołajkową wycieczkę zorganizowaną przez Panią Agnieszkę Grabas.

Na uczestników wyjazdu czekało wiele atrakcji- projekcja filmu Zwierzogród 2 lub 

projekcja filmu Iluzja 3 w kinie Helios, warsztaty w Muzeum Piosenki Polskiej, zabawa na lodzie, a na koniec pyszny obiadek i deser w restauracji.

Wycieczka dofinansowana została z programu Ministerstwa Edukacji Narodowej- WYJŚCIE Z KLASĄ.

To był udany dzień…pełen niezapomnianych chwil i magicznej atmosfery…

Wspomnienia z tego wyjazdu pozostaną z Nami na długo…

mgr Anna Klimowicz

Galeria zdjęć

o5 06 o1 o2 o3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności